Премиер лигата има нов лидер, домаќините примија петка во својата мрежа

Во четирите меча во Премиер лигата доминираа гостите и ги однесоа сите 12 бодови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *