Принцот од Камбоџа сака да купи трофеен клуб и од него да направи нов ПСЖ

Парижаните може да добијат сериозна конкуренција.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *