Пристигнаа Германците, имаат 25 медали од големите натпреварувања и се најтрофејниот гостин што допатувал во Македонија (Видео+Фото)

Фудбалски спектакл се очекува утре во Скопје против селекција што има огромно реноме и е најтрофејна што било кога гостувала кај нас

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *