Проблем за Полска: Милик поради повреда го пропушта ЕП

Нападот со кој командува Левандовски сепак е ослабен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *