„Проектилот“ на Салах не го бранат ниту двајца голмани (видео)

„Фараонот“ не погодува често против топ 6 екипи во Премиер лигата, но овoj убавец против Челзи претендира за гол на сезоната

Слични вести...

1 Response

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *