Просекот против Лихтенштајн ни е топ, потврдете го во Sport Life за одличен коефициент

На досегашните 10 меѓусебни дуели, Македонија ја полнеше мрежата на денешниот ривал и ако го задржи трендот, може добро да се заработи во Sport Life.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *