Против нас и против своите – Втор хет-трик за Асенсио, сефте направи против Македонија на ЕП (Видео)

Во Полска пред четири години одигра брилијантно со три гола против нашите младинци во победата од 5:0, а и вчера блескаше со вториот хет-трик постигнат против првиот клубот за којшто играше во кариерата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *