Против шампионски тимови, предност од 1-0 на полувреме не е доволна (Видео)

По Атлетико Мадрид, и Интер вечерва направи пресврт на незгодно гостување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *