Прволигашот Борец, пресилен за Вардар

На тренинг центарот на скопските Црвено-црни, се одигра пријателски меч.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *