Прво полувреме 0:1 за Корона, Германците ќе нѐ поведат до пресврт и победа

Корона-вирусот цели два месеци ја блокира најважната споредна работа на светот, но еден од најтешките мечеви во историјата ќе заврши со триумфален камбек на фудбалот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *