ПСЖ и Манчестер сити се играат на голови

Очекувањата од двете супербогати екипи се дека ќе видиме многу голови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *