Публиката во Рим и во Глазгов ќе гледа голови

Ви нудиме мини-анализи од пет мечеви од фудбалската Лига на Европа. Погледнете кои се квотите на денот во Sport Life.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *