Реал смени само една работа од Париз до Севилја

Дебакл во средата, триумф во неделата, а играа речиси истите 11-мина.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *