Глупост на деценијата: Играчот на Северна Ирска го доби најбизарниот црвен картон (ВИДЕО)

Неверојатен начин да се остави својата репрезентација на „цедило“

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *