Рестартот во италијански стил – Јувентус и Милан се мачеа, Старата дама ќе игра куп-финале (Видео)

Почна возбудливо со промашен пенал на Кристијано Роналдо и исклучување на Анте Ребиќ, но потоа беше досадно и без голови што му носи меч за пехарот на фаворитот

Слични вести...