Резервите ја разбудија заспаната Стара дама, Кјеза постигна невиден гол за „Пушкаш“ (Видео)

Јувентус со многу мака ја победи Специја, а погодокот на Кјеза е ремек-дело што ретко се гледа на фудбалски терени.

Слични вести...