Ристовски и Адеми го прегрмеа Краснодар, храбрата Ѕвезда ремизираше со Милан

Дуото македонски репрезентативци со Динамо Загреб обезбедија голeмa победа од 3:2 во Русија и се на прагот на осминафиналето во Лигата на Европа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *