Ристовски и Милевски едногласни: Имаме и ние и свои квалитети и треба да одиграме уште еден врвен натпревар

Селекторот и капитенот говореа на прес-конференција пред утрешниот меч

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *