Стефан Ристовски: Се радувам, конечно Арената во Скопје ќе заличи со навивачи на трибините

Утре против Словенија за првпат по долг период Македонија ќе ја бодрат симпатизери од трибините на „Тодор Проески“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *