РК Вардар доделува билети за најромантичните навивачи

За да станете потенцијален добитник, треба да покажете колку сте романтични и да напишете порака

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *