Роналдо останува во Јуве, а следното лето заминува таму од каде што почна

Италијански новинар вели дека знае во кој клуб Кристијано ќе ја заврши кариерата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *