Сè е подготвено во ПСЖ за договор со Донарума – Голманот ќе потпише до 2026 со годишна плата од 12 милиони евра

Се очекува само да ги мине медицинските прегледи, кои би требало да бидат направени во кампот на италијанската репрезентација, а интересен е изборот на бројот на дресот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *