Се крчка реванш во Унгарија – Вардар блескаше против Сегед во првото полувреме

Двојниот европски првак има предност од 19:17 по 30 минути игра.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *