Сè поизвесно е враќањето на Манџукиќ во Бундеслигата

Хрватот по сите изгледи повторно ќе го облече дресот на баварскиот гигант, а не на Милионерите, како што беше најавено.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *