Се појави доказ дека српскиот претседател Вучиќ бил на „Максимир“ пред 30 години? (Фото)

Вучиќ бил со Делиите и раскажува детали за инцидентот, а можеби го има и на снимка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *