Се појави снимка од сообраќајката во која фудбалер на Севилја усмрти брачен пар на денот на нивната свадба

Жоао Малек возел како дивјак

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *