Се повтори скопската приказна – Вардар водеше, но пак загуби од Сегед

Второто полувреме повторно беше кобно за Црвено-црните, кои загубија во драматичен меч со 34:33.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *