Секоја чест на тоа што го направи четирикратниот светски првак (Видео)

Германскиот Ф1 возач не ја заврши трката на патеката во Велика Британија, но се најде во центарот на внинанието

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *