Шалке 04 има победнички рецепт за „милионерите“ од Дортмунд

Тренерот на Вардар очекува триумф на домашниот тим на дербито во Гелзенкирхен, а прогнозира и сигурна победа на Баерн, реми во Берлин и успех на Лајпциг и на Фортуна

Слични вести...