Шампионот остана без офанзива за ПСЖ – Гнабри му се приклучи на Левандовски на листата со отсутни играчи

Баварците имаат многу проблеми пред утрешниот старт на двомечот, кој е реприза од ланското финале во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *