Шкендија тргна по изненадување во Романија

Тетовци отпатуваа утрово за Романија, каде што утре од 17.45 часот домаќини ќе им бидат Стефан Ашковски и Давид Бабунски со својот тим Ботошани.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *