Шок на квалификациите: Летонија нема да игра на Евробаскетот 2022

Бугарија приреди големо изненадување во Рига

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *