Шокантна снимка од Белград, навивач со факел му го гори лицето на противнички фан (Видео)

Не се бираа средства во тепачката во близина на стадионот на Партизан.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *