Шоу на Јаховиќ, блесна со хет-трик на меч од турската суперлига

Има денови кога Адис е незапирлив, овој е еден од тие.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *