Штета – неколку поени го делеа МЗТ од јуниорскиот Ф4 на АБА лигата

Младите „штркови“ беа блиску до големиот успех.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *