Штета што не погоди – Уште се тресе „Сан Сиро“ по ножичките на Леао (Видео)

Португалецот со екстра атрактивен потег ја погоди пречката на голот на Калјари

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *