Што го шокира Саул Нигез на мечевите во Бундеслигата?

Играчот на Атлетико Мадрид се привикнува на новите правила гледајќи ја германската лига

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *