Што ѝ напиша Меноти на Барселона за Марадона: Диего е НЕПОБЕДЛИВ

„Марка“ објави интересни детали од конверзацијата меѓу легендарниот аргентински селектор и шпанскиот клуб пред 41 година.

Слични вести...