Манчестер сити фати залет, од третото место одлично се гледа врвот во Премиер лигата (Видео)

Го победија Брајтон со 1:0 вечерва и со четири победи по ред стигнаа само на минус четири бода и меч помалку од лидерот и голем градски ривал Манчестер јунајтед.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *