Ски-скокачка направила „таен“ профил на „Инстаграм“ каде што објавува провокативни слики (ФОТО)

Германската ски-скокачка Џулиан Сејфарт позираше за мартовското издание на „Плејбој“ во оваа држава. Таа на ваквиот птег се одлучи со цел да го промовира спортот во којшто настапува.

Но, набрзо медиумите од Германија открија дека Сејфарт, покрај официјалниот на којшто става фотографии од настапите, има и втор, таен профил на „Инстаграм“, каде што објавува голи фотографии.

Таа во моментов се наоѓа во Пекинг, каде што настапува на Зимските олимписки игри.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NAYELI 🦋 (@nayeli_rose_)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NAYELI 🦋 (@nayeli_rose_)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NAYELI 🦋 (@nayeli_rose_)

- Оглас -

Најнови вести