Со еден повик ја смени фудбалската историја и не дозволи тандем Меси – Роналдо

Актуелниот претседател на Реал Мадрид во 2009 година за влакно спречил Кристијано да не се пресели во Барселона, објави каталонскиот „Спорт“.

Слични вести...