Лизгачки му влезе на голманот, а судијата наместо фаул, реши дека има гол (Видео)

Неверојатна судиска грешка на дербито во првенството кое беше единствено во Европа што не сопре во текот на целата пандемија од корона-вирусот.

Слични вести...