Со мала задршка, Вардарци се разбудија и ја решија Металопластика

Очекувано, Црвено-црните го добија и вториот дуел и закажаа четвртфинален двомеч против ППД Загреб.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *