Солскјер: ПСЖ е многу јак, но Манчестер има сили да победи

Се загрева атмосферата пред утрешниот меч во Лигата на шампиони

Слични вести...

1 Response

  1. 11.02.2019

    […] За утрешниот меч на „Олд Трафорд“, свое мислење даде и… […]