Сомнителен гол ги подели Мароканците, дали мечот е наместен или не? (Видео)

Леснотијата со која Маракеш даде гол, остава простор за сомнеж.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *