Спалети со суперлативи за Елмас: Тој е феномен

Новиот тренер на Наполи е задоволен од македонскиот репрезентативец.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *