Стоичков со балкански методи се бори против Коронавирусот

Бугаринот порача дека спасот е во лукот, кромидот и топлата вода.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *