Стоилов порача: Да победиме за навивачите, за градот, за сите кои го сакаат Вардар

Капитенот потврдува дека ситуацијата во клубот воопшто не е таква како што заслужува да биде за еден европски првак, но очекува победа против Мотор Запорожје.

Слични вести...