Супер квота за Елиф Елмас да даде гол против Ливерпул, уште ако е прв стрелец… (Фото)

Sport Life за денеска подготви два Специјали посветени на натпревари од фудбалската Лига на шампиони кои се играат вечерва во Италија. Едниот е за Интер – Баерн, другиот за Наполи – Ливерпул.

Доколку се одлучите да типувате за мечот на „Диего Армандо Марадона“ во Неапол, тука ви е и опцијата дека Елиф Елмас ќе постигне гол. Квотата дека македонскиот Дијамант ќе ја затресе мрежата на Црвените е 5.00, а добивате квота од 13.00 за Елмас дека ќе биде прв стрелец на натпреварот.

Секако тука се и другите стандардни игри кои се нудат во Специјалниот сингл, а варијантата победа на Наполи и гол на Елмас е со квота од 12.00.

- Оглас -

Најнови вести