Суперѕвездата во еспорт поради здравствени проблеми замина во пензија на 23 години!

Тоа е ефектот од претераното седење пред компјутер и играње игрици

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *